Provádíme potisk textilu např.: tisk na trička, bundy, kombinézy, šátky. Tiskneme loga, obrázky, provádíme i personifikaci. Potisk textilu provádíme od jednoho kusu. Technologiemi pro potisk textilu jsou easy print v případě nízko nákladového tisku a sítotisk pro větší počet textilu.

Pokud máte vlastní textil, tiskneme i na něj nebo Vám můžeme textil dodat my. Po letech zkušeností spolupracujeme s těmito dodavateli:

1200px Fruit logo.svglogo adlergildan logosolsanvil+logoStedman logo 600x315

 

 Buttonky (placky, odznaky) na přání zákazníka již od 10 ks.

 

 56 mm  10-19 ks   20 - 199 ks  200-1999 ks
 Odznaky se spínacím špendlíkem  18,- 12- 10,-
 Placky s magnetem  19,-  12,- 10,-
 Button s magnetem a otvírákem  20,-  12,-  14,-
 Placek se zrcátkem  22,-  19,-  17,-

 


 

Využijte naší skvělé nabídky a obzvláštněte svoji kancelář, dům, byt apod. nebo udělejte někomu radost. Již za 899 Kč/m2 Vám vytiskneme Vámi zaslanou fotku v šíři až 160cm!

Vytištěnou fotku si můžete vyzvednout přímo u nás nebo Vám ji rádi zašleme až ke dveřím za bezkonkurenčních 85 Kč po celé České Republice!

Reklamní hrníčky

Canvas

Chcete nádherný doplněk do bytu či kanceláře a nemůžete si z nabídky běžně prodávaných obrazů vybrat? Nejlepší je si nechat obraz zhotovit dle Vlastních představ. Obraz je tištěný na kvalitní umělecké plátno "canvas" vyrobené
v Německu.

Protože si rámy vyhotovujeme sami, nejste omezeni žádným kritériem, které by svazovalo Vaše rozhodnutí při výběru velikosti fotky. Fotka či obraz bude tak dokonale splňovat Vaše představy.

 

Ziskejte i Vy doplněk do bytu přesně dle Vašeho přání a jedinečného vkusu!