Výroba TAPET a FOTOTAPET na míru

Potisk tapet na míru probíhá na kvalitní materiály německého výrobce. V nabídce nabízíme tapety vliesové, textilní, papírové a PVC tapety.
Jste designové studio a navrhujete např. firemní interiéry? Můžeme pro Vás připravit tapety vhodné do recepcí, interiérů konferenčních sálů, chodeb, čekáren apod. Tisk je možný od 1 m2.
Máte doma kvalitní fotku a chtěli byste ji mít na stěně obývacího pokoje? Není nic jednoduššího než nám fotku v rozlišení 1440 x 720 dpi poslat a tapetu s daným motivem Vám vytiskneme. Tapety vyrábíme přesně na míru.
Pošlete nám poptávku, rádi Vám na ni odpovíme.

Varianty tapet na míru:

Tapeta SAND - papírový povrch 
Papírová nástěnná tapeta se strukturou omítky - bílá, 240 g/m²,  šíře 100 cm.
Díky netkanému povrchu se na stěnu snadno aplikuje pomocí tapetového lepidla. Potisknutý materiál lze čistit teplou vodou a mýdlem za použití měkké houby.
Cena 330 Kč/m2

Tapeta DV 662 - vliesová tapeta s hladkým povrchem

DV 662 je výsledným produktem kooperace firem Neschen a Erfurt. Jedná se o materiál s plošnou hmotností cca 190 g/ma šíří 75 cm. Je směsí netkané textílie a celulózy. Aplikace tapety spočívá v možnosti ekologického tapetování bez PVC, přičemž je ponechána stěnám možnost dýchat. Tyto tapety jsou svým chováním velmi blízké standardním tapetám, se kterými se běžně na trhu setkáte.
Tyto tapety není nutné před aplikací namáčet, lze je lepit suché jen s použitím tapetovacího lepidla na těžké tapety.
Tapeta je lehce odstranitelná. Cena 380 Kč/m2.

 

Tapeta COALA Decowall - hladký povrch
Jedná se o tapetu s hladkým povrchem, materiál s plošnou hmotností cca 210 g/m2 a šíří 100 cm. Tapeta neobsahuje žádné PVC a plastifikační složky, umožňuje ekologické tapetování bez PVC a zároveň ponechává stěnám možnost dýchat. Je snadno odstranitelná. Cena 390 Kč/m2.

Tapeta Mac DECO MURAL - textilní povrch
Snadno odstranitelná, samolepící nástěnná tapeta s textilním povrchem, plošnou hmotností cca 300 g/m2 a šíří 130 cm, vhodná pro dekoraci obchodů, hotelů, čekáren apod. Cena 380 Kč/m2.

Samolepící nástěnná tapeta vinyl - hladký povrch
Tapeta vhodná pro krátkodobé instalace. Jedná se o materiál s plošnou hmotností cca 180 g/m2 o šířce 100 cm . Cena 330 Kč/m2.

Poptávkový formulář